PROJEKTOVÁNÍ ZELENĚ

11.03.2011 16:30

Na základě konzultací vám ráda zhotovím:

-          Návrhy zeleně různorodého charakteru (rodinné zahrádky, firemní sídla, veřejná prostranství, dětská hřiště, krajinné návrhy, atd.)

-          Projekty od úrovně studie, až po osazovací detail

-          Ručně kreslené projekty i fotorealistické 3D návrhy

-          Součinnost se stavební projekcí

-          Podle rozsahu projekt zrealizuji, případně realizaci zprostředkuji

-          Spolupráce s profesionálními realizačními firmami

Co vás čeká:

-          Dohodneme si schůzku, na které vám jasně vysvětlím jednotlivé fáze projektu, které budou následovat, včetně cenové nabídky. Tato schůzka je pro vás nezávazná a samozřejmě bezplatná. Většinou bývá u mě v kanceláři, ale vše lze prakticky vyřešit i po telefonu

-          Sejdeme se na konkrétním místě, které budeme upravovat. Já si lokalitu zaměřím, nafotím a podrobně si prodiskutujeme, co od návrhu očekáváte, kolik chcete do úpravy investovat, atd.

-          Na další schůzce vám předložím, většinou, dvě varianty návrhu, se skicami, či prostorovou studií. Podle složitosti úpravy se rozhodnete na místě, případně se doma v klidu rozmyslíte a vyberete návrh, který vám vyhovuje. Většinou vzniká třetí varianta, která je jakousi syntézou dvou předchozích

-          Tuto variantu rozpracuji do stupně dokumentace, který jsme si stanovili

-          Následuje odevzdání projektu a případná realizace. Osobně realizuji pouze méně náročné zakázky (se zkušenými pracovníky, které si opakovaně najímám). U větších akcí vám ráda realizaci zprostředkuji, případně poskytnu dozor vámi vybraným firmám (či vám samotným)

-          RADOST ZE ZAHRADY